Nasza oferta czujników nachylenia umożliwia pomiar nachylenia wysięgnika mechanicznego. Typowe zastosowanie to wysięgniki dźwigów i platform. Różne typy (z wyjściami włącz / wyłącz, wyjściami prądowymi 4-20 mA, wyjściami Can-Bus) pozwalają spełnić najróżniejsze wymagania aplikacji.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

WYBRANE PRODUKTY: Czujniki nachylenia

Czujnik nachylenia FSI : 4P / RD / AN / DD

Czujniki nachylenia Faber-Com FSI działają na jednej osi: - Wersja 4P: z prostym kontaktem; -Wersja RD: z przekaźnikiem z podwójnym stykiem, wyjściami on / off; - Wersja AN: analogowa, z wyjściem prądowym 4-20 mA, dostępna z różnymi kątami roboczymi; - Wersja DD: z 2 programowalnymi wyjściami on-off i dostępnymi pod różnymi kątami roboczymi.

Czujnik nachylenia FSI-CAN

Nasz czujnik nachylenia FSI-CAN z wyjściami magistrali CAN mierzy kąt nachylenia za pomocą zintegrowanego czujnika z akcelerometrem. Działa na jednej osi. Zakres pomiaru wynosi 360 °.

Przetwornik kątowy FSAR-AN

Przetwornik kątowy FSAR-AN ma wyjścia prądowe 4-20 mA. Nazywa się to „podwójnym”, ponieważ składa się z 2 całkowicie niezależnych czujników. Nadmiarowe urządzenie działa zawsze tylko na jednej osi (2 wyjścia odnoszą się do tej samej miary, na tej samej osi „X”). Standardowy kąt pracy wynosi +/- 60 °, ale można go zaprogramować w zależności od wymagań.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów